Pobierz program
Wersja demo
Aktualne wersje programów: PS_DK_3_3 wer.1.3 oraz Hartley wer.1.3. Programy PS_DK_3_3 oraz Hartley dostępne są w dwóch wersjach i tylko dla zarejestrowanych użytkowników:

Wersja demo PS_DK_3_3 | Hartley. W wersji tej zachowana jest pełna funkcjonalność programu, za wyjątkiem ograniczonego zestawu przetwarzanych danych. W celu rejestracji należy przejść do rejestracji użytkownika. Polega ona na wypełnieniu i wysłaniu formularza, z podaniem kilku danych. Hasło pozwalające na uruchomienie programu instalacyjnego oraz link do strony, z której będzie można pobrać wersję instalacyjną programu, zostaną zwrotnie przesłane na podany w formularzu adres email.
Wersja pełna
Wersja pełna PS_DK_3_3 | Hartley. W wersji pełnej, rejestracja użytkownika polega na wypełnieniu i wysłaniu formularza, z podaniem nieco większej ilości danych. Zwrotnie, poprzez email, zostaną przesłane dodatkowe informacje oraz link do strony, z której będzie można pobrać wersję instalacyjną programu. Przesłane zostanie również hasło pozwalające na uruchomienie programu instalacyjnego.
Hartley online
Dostępna jest również wersja online dla planu statycznego, zdeterminowanego Hartleya dla 3 czynników wejściowych i liczby powtórzeń 2.
Pomoc programu PS_DK_3_3:
Pomoc programu Hartley:
Pobierz prezentację
(archiwalna z 2015 roku - nowa w opracowaniu)